Banku elektroniskie kanāli (Bank feeds) automātiski importē transakcijas no Jūsu bankas vai finanšu iestādes tieši Jūsu uzņēmuma PayTraq kontā, novēršot nepieciešamību manuāli importēt darījumus.

Opciju pieejamība ir atkarīga no valsts, kurā reģistrēts Jūsu uzņēmums.

Open Banking

Šie elektroniskie kanāli ir balstīti uz atvērtās bankas API un PSD2 direktīvas. Integrācija ir pieejama gandrīz ar visām lielākajām Eiropas bankām. Visi jaunie darījumi un pašreizējais atlikums tiek augšupielādēti 2 reizes dienā.

Plašāku informāciju par to, kā saistīt savu banku ar Atvērtu bankas kanālu, var atrast šeit.

PayPal (API)

Šis kanāls ir balstīts uz PayPal API, un to var izmantot Jūsu PayPal kontu pieslēgšanai. Visi jaunie darījumi un pašreizējais atlikums tiek augšupielādēti ik pēc 15 minūtēm.

Plašāku informāciju par to, kā saistīt savu PayPal kontu, izmantojot šo kanālu, var atrast šeit.

Wise (API)

Šis kanāls ir balstīts uz Wise API, un to var izmantot, lai pieslēgtu Jūsu Wise kontus. Visi jaunie darījumi un pašreizējais atlikums tiek augšupielādēti ik pēc 15 minūtēm.

Plašāku informāciju par to, kā saistīt savu Wise kontu, izmantojot šo kanālu, var atrast šeit.

PaySera (Notification API)

Šis kanāls izmanto PaySera Paziņojumu API un ir balstīts uz ienākošo tīmekļa aizķeri (webhook). Visi jaunie darījumi tiek apstrādāti reāllaikā.

Papildinformāciju par to, kā iespējot integrāciju ar PaySera, var atrast šeit.

Revolut (Webhooks by Zapier)

Šis kanāls ir balstīts uz ienākošu tīmekļa aizķeri. Visi jaunie darījumi tiek apstrādāti reāllaikā.

Lai izmantotu šo kanālu, Jums ir nepieciešams Zapier konts. Pēc tam Jums ir jāizveido Zap ar Revolut New Transaction kā iedarbinātāju (trigger) un Webhooks by Zapier kā darbību (action).

Bank Inbox (Email)

Automatizācijas asistents bankas izrakstu manuālai importēšanai. Bankas Iesūtni var izmantot, lai nosūtītu bankas izrakstus pa e-pastu uz speciālu adresi. Visi darījumi tiks importēti pēc izraksta saņemšanas un apstrādes. Vienā e-pastā var būt vairāki izraksti, un bankas konti var piederēt dažādiem uzņēmumiem.

Bankas izraksts var būt ISO20022 vai Fidavista formātā.

Papildinformāciju var atrast šeit.