PayTraq sistēmā var pieslēgt automātisko transakciju augšupielādi no lielākajām bankām (šī integrācija tiek nodrošināta sadarbībā ar vienu no lielākajiem Eiropas AISPs – GoCardless). 

Lai izveidotu savienojumu, vispirms pārliecinieties, vai katram naudas kontam PayTraq sistēmā esat pievienojuši pareizo IBAN numuru.

Tad dodieties uz sadaļu Nauda -> Bankas konti un pēc tam uz cilni "Bankas elektroniskie kanāli.

Šeit Jūs varat redzēt savienojumam pieejamo kanālu sarakstu. Tie, kurus var savienot, izmantojot Open Banking API, satur ierakstu "Open Banking".

Pēc Bankas elektroniskās kanāla izvēles un uz pogas "Aktivēt" noklikšķināšanas, tiksiet novirzīti uz agregatorapakalpojuma autorizācijas lapu, kur jāapstiprina sava piekrišana datu saņemšanai PayTraq sistēmā.

Pēc tam Jūs tiksiet novirzīti uz bankas vietni, autorizācijai un galīgam apstiprinājumam.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka viena no direktīvas PSD2 prasībām ir tāda, ka pēc 180 dienām Jums ir atkārtoti jāautorizē savienojums ar bankas datu pārsūtīšanas kanālu. Pašreizējā savienojuma derīguma termiņš tiek parādīts kanāla informācijā.

Pēc savienojuma izveidošanas pēdējo 5 dienu darījumi tiks augšupielādēti dažu minūšu laikā. Visas turpmākās augšupielādes tiks veiktas automātiski un regulāri 2 reizes dienā.

Katram pieslēgtajam bankas kontam līdzās PayTraq sistēmā uzskaitē esošam naudas atlikumam būs redzams arī bankas atlikums.

Padoms! Ja programmā ir vairāki bankas konti, savienojiet tos vienā dienā, lai tos vienā reizē atkārtoti autorizētu.

Jūs varat sasniegt vēl augstāku automatizācijas līmeni, ja pēc Bankas elektroniskā kanāla aktivēšanas ieslēgsiet Auto-sabalansēšanu.