1. Dodieties uz sadaļu Noliktava -> Preces un noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu preci vai izvēlnē izvēlēties Noliktava -> Jaunā operācija -> Izveidot jaunu preci.

2. Preču reģistrācijas logā:

  • Ievadīt preces nosaukumu
  • Ievadīt preces kodu/SKU (ja tāds ir)
  • Izvēlēties veidu: pārdošanai - nodrošina preču uzskaiti noliktavā, patēriņam vai pamatlīdzeklis - bez preces uzskaites noliktavā

Preces unikalitātes pārbaude notiek pēc preces nosaukuma un kodu (ja tāds ir)

Noklikšķināt pogu Izveidot

3. Cilnē Pamata informācijā aizpildīt visos nepieciešamos laukus par preci, nepieciešamības gadījumā izvēlēties preču grupu un noteikt nodokļu grupas piemērošanu pārdošanai un iepirkumiem. Lai saglabātu informāciju, noklikšķināt Izmainīt.

4. Cilnē Cenu lapa cenu grupai ievadīt preces cenu. Lai to izdarītu, noklikšķināt Izveidot jaunu ierakstu, izvēlēties cenu grupu, ievadīt cenu valūtas cenu grupā, un informācijas saglabāšanai, noklikšķināt pogu Izveidot. Noklikšķinot uz cenu grupas nosaukumu ir iespējams apskatīt informāciju par cenu grupu, cenu grupai ar karodziņu Nodoklis iekļauts, cenas ir ievadītas ar nodokli (bruto).5. Automātiskai cenas pievienošanai iepirkuma rēķinā no piegādātāja ievadiet piegādātāja cenu cilnē Piegādātāji. Lai to izdarītu, noklikšķiniet Izveidot jaunu ierakstu, izvēlieties piegādātāju, cenu un valūtu, un informācijas saglabāšanai noklikšķiniet Izveidot. Piegādātāja cena tiks automātiski atjaunināta katru reizi, kad tiks iegrāmatots jauns iepirkuma rēķins.

6. Grāmatvedības cilnē uzskaitei atsevišķos grāmatvedības kontos uzdot pamatlīdzekļu kontus, preču ieņēmumus un izdevumus, vai arī atstāt vērtību pēc noklusējuma no kontu noklusējuma iestatījumiem. Informācijas saglabāšanai noklikšķināt pogu Izmainīt.