Dodieties uz Noliktava -> Noliktavas un noklikšķiniet uz pogas "Izveidot jaunu noliktavu".


Atvērtajā logā:

  • Ievadiet savas noliktavas nosaukumu
  • Izvēlēties tā kodu (ja vēlaties tādu piešķirt)
  • Izvēlēties veidu: vairumtirdzniecība vai mazumtirdzniecība

Papildu iespējas:

  • Izveidot pēc noklusējuma – noliktava tiks izmantota kā noklusējuma noliktava programmā. Šī opcija nodrošina, ka šī noliktava vienmēr atrodas uzņēmuma noliktavu saraksta augšgalā.
  • Neaktīvs – šī opcija uz noteiktu laiku aptur visas noliktavas darbības.
  • Atļaut preču pārdošanu mīnusā – tiks pieļauts negatīvs atlikums noliktavā. Pieejamo atlikumu pārbaude notiek gan konkrētajā datumā, kad pieprasīts nepieciešamais preču daudzums, gan arī uz pašreizējo brīdi. 

Noklikšķiniet uz pogas Izveidot, lai pabeigtu jaunas noliktavas izveidi. Tiks atvērta noliktavas iestatījumu lapa. Šajā lapā Jūs varat apskatīt, pievienot un, ja nepieciešams, mainīt jebkuru no noliktavas iestatījumiem.

Noliktavas iestatījumi

Pamata informācija

Automātiskai visu cenu pārrēķināšanai no cenu lapas pārdošanas dokumentos ievadīt noliktavas uzcenojumu ar plusu vai noliktavas atlaidi ar mīnusu.

Lai automātiski attēlotu izsniegšanas vietas, izejošos piegādes dokumentos no saraksta izvēlēties izsniegšanas vietu vai izveidot jaunu izsniegšanas vietu, noklikšķinot uz Jauna ieraksta izveidi.


Promo atlaides

Preces atlaides atspoguļošanai pārdošanas dokumentos noklikšķināt Izveidot jaunu ierakstu, ievadīt atlaidi izvēlētajai precei no preču saraksta. Promo atlaide ir šīs noliktavas atlaide precei, kura tiek attēlota pārdošanas dokumenta kolonnā Atlaide,% preču pozīcijā.


Grāmatvedība

Izvēlēties krājumu kontu no noliktavas uzskaites saraksta atsevišķā grāmatvedības kontā, vai atstāt vērtību pēc noklusējuma noliktavas uzskaitei no kontu iestatījumiem pēc noklusējuma.