Pārdošanas iesūtne ir visu ienākošo pasūtījumu saņemšanas vieta no interneta veikaliem vai POS sistēmām, ar tās turpmāko apstrādi. Pasūtījumu saņemšanas avoti ir integrācijas kanāli, kuri saista Jūsu interneta veikalu un PayTraq sistēmu.

Šobrīd aktivēšanai ir pieejami sekojošie informācijas avoti:

PayTraq Connect

Pa šo Informācijas avotu visi Jūsu interneta veikala pasūtījumi var nonākt tieši Pārdošanas iesūtnē, pielietojot vienkāršo paštaisīto integrāciju. Šīs informācijas avots var būt pielietots jebkurai elektroniskās komercijas platformai, kurai var pievienot spraudņus (plugins), kuri paplašina tas funkcionalitāti.

Shopify

Šīs kanāls var būt pielietots visu Shopify izveidotu pasūtījumu automātiskai lejupielādei.

Lai tas notiktu, Jūsu veikala vadības panelī sadaļā Notifications izveidojiet jaunu Webhook ar sekojošiem datiem:

  • Event - Order Creation
  • Format - XML
  • URL - Jūsu Informācijas avota URI PayTraq sistēmā

PayPal Checkout

Šis informācijas avots tiek izmantots pasūtījumu automātiskai lejupielādei (saņemšanai), kas bija apmaksāti ar PayPal, izmantojot  Express Checkout.  

Ir nepieciešama PayPal bankas elektroniskā kanāla ieslēgšana.

WooCommerce

Šīs kanāls var būt pielietots visu WooCoomerce izveidotu pasūtījumu automātiskai lejupielādei.

Lai tas notiktu, Jūsu veikala vadības panelī sadaļā WooCommerce > Settings > Advanced > Webhooks izveidojiet jaunu Webhook ar sekojošiem datiem:

  • Event - Order Creation
  • URL - Jūsu Informācijas avota URI PayTraq sistēmā

WooCommerce Premium

Šo kanālu var izmantot plašākai integrācijai ar Woocommerce, kas ietver tādas iespējas kā automātisku visu ienākošo pasūtījumu apstrādi, dokumentu izveidošanu un iegrāmatošanu, automātisku apmaksu pievienošanu, kā arī krājumu atlikumu sinhronizēšanu manuālā režīmā vai pēc grafika. Plašāku informāciju var atrast šeit.

Mozello

Šo kanālu var izmantot plašākai integrācijai ar Mozello, kas ietver tādas iespējas kā automātisku visu ienākošo pasūtījumu apstrādi, dokumentu izveidošanu un iegrāmatošanu, automātisku apmaksu pievienošanu, kā arī krājumu atlikumu sinhronizēšanu manuālā režīmā vai pēc grafika. Plašāku informāciju var atrast šeit.