Mozello kanāls Pārdošanas iesūtnē

Šo kanālu var izmantot integrācijai ar Mozello. Tas ietver tādas iespējas kā automātisku visu ienākošo pasūtījumu apstrādi, dokumentu izveidošanu un iegrāmatošanu, automātisku apmaksu pievienošanu, kā arī krājumu atlikumu sinhronizēšanu manuālā režīmā vai pēc grafika.

Lai aktivēt dodieties uz sadaļu Pārdošana -> Pārdošanas iesūtne un pēc tam uz cilni "Informacijās avoti".

Kanāla aktivizēšana

Informācijas kanāla pieslēgšanai būtu nepieciešams ievadīt "API Secret" atslēgu, to var izveidot Mozello interfeisā

Automātiska apstrāde

Lai automatizētu katru Iesūtnē saņemto pasūtījumu, ir jāaktivizē opcija “Automātiska apstrāde”. Šajā gadījumā, saņemot pasūtījumu Iesūtnē, no tā tiks uzreiz izveidots dokuments, pamatojoties uz izvēlēto darbības veidu un tipu no kanāla pamatiestatījumiem.

Lai automātiski apstiprinātu/iegrāmatotu izveidoto dokumentu, ir jāaktivizē opcija “Apstiprināt/Iegrāmatot” .

Lai automātiski pievienotu maksājumus, ir jāaktivizē opcija “Pievienot apmaksu”. Ja dokumenta veids būs “Pasūtījums” tā apmaksa tiks ievadīta kā pārmaksa.

Lai automātiski nosūtītu izveidoto dokumentu, klientam ir jāaktivizē opcija “Aizsūtīt pa e-pastu” .

Apmaksu uzstadījumi

Lai automātiski pievienotu maksājumus, ir jāiestata maksājumu metožu atbilstība Mozello ar naudas kontiem PayTraq sistēmā. Šī atbilstība ir nepieciešama visām aktīvajām tiešsaistes maksāšanas metodēm, ko izmanto Mozello.

Maksājumu vārtejām PayTraq naudas kontus ieteicams izveidot ar tipu "Tirgotāja konts" .

Gadījumā, ja ir neatbilstība pasūtījuma kopsummai no Mozello ar PayTraq sistēmā izveidotā dokumenta kopsummu, dokuments PayTraq sistēmā paliek statusā “Melnraksts”. Automātiska maksājuma pievienošana arī netiks veikta. Šāda veida neatbilstības var rasties, piemēram, aprēķināto nodokļu noapaļošanas starpības dēļ vai arī nepareizas nodokļu grupas piemērošanas dēļ.

Noliktavas sinhronizācija

Preču sinhronizācija notiek pēc to SKU kodiem un ietver sevī atlikumu un cenu atjaunināšanu Mozello par katru atrasto preci.

Pašreizēja bilance PayTraq sistēmā tiek aprēķināta kā starpība starp pašreizējo atlikumu un daudzumu apstiprinātajos pasūtījumos (atbilstoši iestatījumos norādītajai noliktavai) .

Atkarībā no preces veida tiek atjaunināta pati prece vai tā variācija.

Lai sinhronizētu cenas, ir jāaktivizē opcija “Sinhronizēt cenas” un jāizvēlas vajadzīgā cenu grupa. 

Sinhronizāciju var veikt manuāli, noklikšķinot uz “Sinhronizēt” pogu vai pēc grafika (katru rītu). Lai notiktu sinhronizācija pēc grafika, ir jāaktivizē opcija “Ikdienas automātiskā sinhronizācija” .