Lai reģistrēt programmā pārdošanu ar kases aparātu:

1) Sadaļā nauda jāizveido kases konta ar veidu "Pārdošanas vieta" (Nauda -> Kases konti) un bankas konts ar veidu "Tirgotāja konts" (Nauda -> Bankas konti). Viens konts būs skaidras naudas reģistrācijai, otrs maksājuma kartēm.

2) Sadaļā Pārdošana jāievada pārdošanu ar kasi (dokuments Čeks/Kvīts), vai katru čeku atsevišķi, vai uzreiz pa dienu. Ja noliktavas uzskaite nav nepieciešama, tad var reģistrēt tikai apgrozījumu/PVN no Z-atskaites. Pēc Čeks/Kvīts iegrāmatošanas jāpievieno apmaksa, atsevišķi apmaksas skaidrā nauda uz kases kontu un ar maksājumu karti uz tirgotāja kontu. Čeks/Kvīts reģistrācijai var izveidot un izmantot vienu klientu, piemēram, Gadījuma pircējs vai tml.

3) Reģistrētu naudu kases kontā var pārvirzīt un citu kases kontu (ar veidu Kases grāmata) vai uz banku ar naudas pārvedumu.

4) Atnākot bankā kartes maksājumam, to jāievada kā ienākošais maksājums un kā korespondējošais konts būs konts "Tirgotāja konts". Šo procesu var automatizēt, izveidojot auto-sabalansēšanas noteikumus.

Pieejamas kases integrācijas: