Tiek atbalstītas integrācijas ar šādiem e-rēķinu operatoriem:

  • UnifiedPost (Latvija)
  • Finbite (Igaunija, Latvija, Lietuva)
  • Billberry (Igaunija)

Lai sāktu e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu, ir jāizvēlas viens no atbalstītajiem operatoriem un jāaktivizē attiecīgais integrācijas kanāls sadaļā Iepirkumu iesūtne.

Pirms jebkura kanāla aktivizēšanas pārliecinieties, vai uzņēmuma profilā esat norādījuši pareizo uzņēmuma reģistrācijas numuru.

 

UnifiedPost (Latvija)

Jūs varēsiet sūtīt un saņemt e-rēķinus, izmantojot FitekIn platformu. Saņēmēju skaits ir ierobežots ar uzņēmumiem, kas reģistrēti šim pakalpojumam.

Lai veiktu aktivizēšanu, dodieties uz Iepirkumi -> Iepirkumu iesūtne -> Informācijas avoti, izvēlieties Unifiedpost (FitekIn) un noklikšķiniet uz pogas Aktivēt.

Noklikšķiniet uz Turpināt.

 

Finbite (Igaunija, Latvija, Lietuva)

Jūs varēsiet sūtīt un saņemt e-rēķinus, izmantojot Finbite platformu.

Lai veiktu integrāciju ar Finbite, Jums ir nepieciešams konts Finbite Rēķinu Centrā.

Pieslēdzieties Finbite Rēķinu centram, dodieties uz Iestatījumi, atzīmējiet izvēles rūtiņu Access to ERP alllowed un nokopējiet Autorizācijas kodu (Authorization code).

 

Lai veiktu aktivizāciju, dodieties uz Iepirkumi -> Iepirkumu iesūtne -> Informācijas avoti, izvēlieties Finbite Rēķinu Centrs (Finbite Invoice Centre) un noklikšķiniet uz pogas Aktivēt.

Ielīmējiet autorizācijas kodu un noklikšķiniet uz Turpināt.

 

Billberry (Igaunija)

Jūs varēsiet nosūtīt un saņemt e-rēķinu, izmantojot Billberry platformu.

Lai aktivizētu, dodieties uz Iepirkumi -> Iepirkumu iesūtne -> Informācijas avoti, izvēlieties Billberry.ee un noklikšķiniet uz pogas Aktivēt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai sāktu e-rēķinu nosūtīšanu Jūsu uzņēmuma vārdā, mums ir jāsaņem uzņēmuma pilnvarotā pārstāvja piekrišana. To var izdarīt, pārskaitot nelielu summu uz mūsu bankas kontu. Noteikti izmantojiet tikai Jums norādīto maksājuma informāciju.

Kad piekrišana būs saņemta, Jūs varēsiet pabeigt aktivizēšanu, noklikšķinot uz Turpināt.

Pēc aktivizēšanas, lai sāktu saņemt e-rēķinus, Jums būs jādodas uz Estonian Business Register, lai apstiprinātu sava e-rēķinu operatora maiņu.